How can we help you?

 > Naujienos  > Šeimos diena

Šeimos diena

Gegužės 10 dieną globos namuose jaukiai ir prasmingai paminėta Šeimos diena. Šventės metu skambėjo muzikos garsai, kuriuos dovanojo Jurbarko bardai, Šakių kultūros centro muzikos grupė „Repriza“. Globos namų gyventojai laiką leido su juos aplankyti atvykusiais artimaisiais.  Šventėje svečiavosi Kidulių seniūnas Mindaugas Mykolaitis, Kaimelio parapijos klebonas Zenonas Stepanauskas. Svečiai visiems susirinkusiems išsakė nuoširdžius sveikinimo žodžius, kalbėjo apie šeimos svarbą.

Svarbus šventės akcentas tapo fotografijų parodos „Moterys“ atidarymas, kurioje buvo pristatyti 13-kos globos namų gyventojų moterų portretai. Šia fotografijų idėja buvo siekiama pamaloninti ir suteikti teigiamų emocijų gyventojoms, padovanoti joms kitokią dieną ir parodyti, kad senatvė yra graži, žavi ir turtinga gyvenimo išmintimi. Fotografijose gyventojos moterys vaizduojamos pasitempusios ir pasipuošusios. Taip pat visos fotosesijos dalyvės mielai pasidalino patarimais ir palinkėjimais šiuolaikinėms jaunoms moterims, siekiančioms prasmingo gyvenimo. Fotosesija buvo bendras projektas su fotografėmis Agniete Petrikaitiene ir Rūta Jašinskaite-Bakšiene.

Šeimos šventė buvo puiki proga namų gyventojams susitikti ir smagiai praleisti laiką su savo artimaisiais. Galbūt ši šventė taps gražia kasmetine globos namų bendruomenės tradicija.

Šrifto dydis
Kontrastas