How can we help you?

 > Naujienos  > Algimanto gyvenimo istorija

Algimanto gyvenimo istorija

„Gimiau 1967 metais Šakiuose. Augau dar su dviem seserimis. Mano tėvas mirė, kai man buvo 16 metų. Kai man buvo 28 metai mirė ir mama. Mirusi yra ir mano viena sesuo.

Mokiausi Šakiuose. Nuo 13 metų jau grodavau gitara visokias melodijas. Buvau savamokslis. Mane traukė muzika nuo mažens. 19 metų įstojau į konservatoriją Marijampolėje. Ten baigiau dirigavimą. Ten išmokau dainuot, grot pianinu. Man labai patiko muzika. Labiausiai prisimenu, kai priklausiau Marijampolės chorui, tai mus pakvietė koncertuot į Italiją 1992 metais. Mes tada išvykom 3 mėnesiams ten koncertuot. Ten mūsų koncertus filmavo. Suvažiavo televizija ir radijas. O man tada buvo 25 metai. Taip pat įstrigo, kai mes su kolektyvu aplankėm Veronos miestą. Ten gyveno Džiuljeta iš to garsaus romano. Matėm Džiuljetos namą, jos balkoną. Ten labai garsi vieta.

Dirbau mokyklos choro vadovu Marijampolėje. Mergaitės ateidavo pas mane mokytis. Labai sutardavom ir mylėjo mane, kaip mokytoją. Porą metų pradirbau. Taip pat dirbau prie dainų kūrimo. Buvau dainų autorius ir atlikėjas. Parduodavau dainų autorines teises. Atsimenu tada už vieną dainą gaudavau 400 litų.  Įrašiau dvi kasetes ir kompaktinį diską, kai man dar 30 metų nebuvo. Pirma kasetė „Ir vėl ateis naktis“, antra kasetė ir kompaktinis diskas buvo „Agnus dei“. Man patiko ką aš dariau.

Vėliau įsidarbinau vargonininku. Dirbau Sudarge ir Slavikuose. 5 metus pradirbau. Po to aš papuoliau į Tauragę. Mane nusižiūrėjo vienas vadybininkas ir pasiūlė dirbt vadovu moksleivių kūrybos centre. Turėjau 90 mergaičių dainuojančių ir grojančių. Mokiau jas. Sekėsi tada man labai gerai. Įsigijau savo nuosavą studiją. Aš visada norėdavau niekam nepriklausyt. Būti laisvesnis. Tada gerai uždirbdavau. Gaudavau 5000 litų per mėnesį. Dirbau vadovu, studijoj dirbau, grodavau per vestuves dar. Bedirbant moksleivių kūrybos centre vienas kolega Rimas sugalvojo, kad reikia suburt kelių žmonių grupę. Taip sukūrėm grupę „Gazas“. Mes dainavom tik angliškas dainas. Perdainuodavom garsias dainas. Gerai dainuodavom. Aš grodavau sintezatoriumi. Koncertuodavom Tauragėj, Jurbarke. Turėjom daug planų, bet grupės įkūrėjas pradėjo piknaudžiauti, pasiimdavo beveik visus uždirbtus pinigus, o kitiem nariam nieko nelikdavo. Pradėjom nesutart ir grupė iširo.

Man dainų kūryba buvo viskas. Įdėdavau savo širdį į dainas. Tačiau dažnai pamiršdavau dėl to savo šeimą, artimus žmones. Neskirdavau laiko jiems. Pirma ir antra santuoka buvo nesėkminga. Išsiskyriau. Po paskutinių skyrybų pradėjau smarkiai gert. Po to man iškart liga, insultas buvo. Tada atsidūriau pas savo sesę. Ji mane žiūrėjo. Turiu sūnų ir dukrą, bet su jais nebendrauju. Susipykę esam.

Šituos namus pats susiradau, domėjausi. Patiko šie namai iš nuotraukų ir interneto svetainės. Mačiau kokie žmonės čia gyvena. Man patiko“.

 

Šrifto dydis
Kontrastas